Widget Image

Adres:
Esenşehir Mah. Nato Yolu Cad.
Tokaç İş Merkezi No:249 Kat:3 Daire :3
Ümraniye İSTANBUL – TURKEY

Email:

info@sunrino.com

info@steriball.com
Telefon: +90 216 527 02 30
Fax:+90 216 527 59 35

Diş fırçanız nemli ve ıslak kalmamalı

Fırçalar nemli kaldığında savunmasız ve sağlıksız koşullara maruz kalabiliyor. Bu fırçaların kullanılması durumda sağlık riskleri ortaya çıkabiliyor. Bu nedenle fırçalar iyi bir şekilde durulanmalı, kuruması için dik bir şekilde muhafaza edilmelidir. Aile’de herkesin diş fırçası aynı yerde ise birbiri ile teması engellenmelidir.

steriball-mavi-kap-tahta-firca
steriball-sari-kap-tahta-firca

Steriball fırçalarınızın bir biri ile olan temasını engelleyerek bulunduğu ortamdaki kötü koşullara karşı korunmasına yardımcı olmak için tasarlanmıştır..

 

Diş fırçanız bulunduğu ortama bağlı olarak sağlıksız koşullara maruz kalabilir.

Steriball bitkisel içeriği  ile diş fırçanızın hijyenik kalmasına  yardımcı olur.

 

Diş temizliğinin vazgeçilmez parçası olan diş fırçası dikkatli bir şekilde kullanılmadığı takdirde ne yazık ki sağladığı yarar kadar  zarar da verebilmektedir. Bu nedenle diş fırçasının temizliğine özen gösterilmelidir.

Diş fırçasının günlük temizliğinde dikkat edilmesi gereken en önemli nokta, kullanım sonrası diş fırçasının su ile yıkanmasıdır. Yıkama işleminde diş fırçasında diş macunu artığı kalmamasına dikkat edilmelidir. Ayrıca diş fırçası sadece su ile yıkanmalı, bu işlemde sabun ya da deterjan gibi temizlik ürünleri kullanılmamalıdır.

Steriball bitkisel içeriği ile diş fırçanızın korunmasına yardımcı olur .

Formülündeki çay ağacı, kekik ve nane yağları tazelik ve ferahlık verir. Uçucu yağlar kolayca buharlaşarak bulundukları ortamın daha temiz hale gelmesine yardımcı olur.