Widget Image

Adres:
Esenşehir Mah. Nato Yolu Cad.
Tokaç İş Merkezi No:249 Kat:3 Daire :3
Ümraniye İSTANBUL – TURKEY

Email:

info@sunrino.com

info@steriball.com
Telefon: +90 216 527 02 30
Fax:+90 216 527 59 35

Hikayemiz

Steriball bir SUNRINO markasıdır. Sunrino Kozmetik, insanların kişisel bakımları için ihtiyaç duydukları ürünleri sağlıklı içerik, doğaya ve insana saygı, koşulsuz müşteri mutluluğu ilkeleri çerçevesinde üreterek ve tedarik ederek topluma hizmet sunmayı amaç edinmiş bir firmadır. Bu kapsam ve tanıma uygun kozmetik ve kişisel bakım ürünlerini en güvenilir üreticilerden temin edip topluma en yüksek fayda sağlayacak biçimde çeşitli kanallardan ulaştırmayı amaçlıyoruz.

Sunrino Ailesi dünyayı daha dostane bir yer haline getirmeye kendini adamıştır; bu işe de sizin ağzınızdan başlıyoruz. Bizler doğaya ve gezegene saygılı, küçük, bağımsız bir ekip olarak etkili içeriklere sahip ürünlerimizle her zaman diş fırçalamaya koşarak gitmenizi sağlayacak işler çıkaracağız.

Steriball hijyenik kabı tasarlamamızın en önemli sebebi, bunu bir ihtiyaç olduğunu fark etmiş olmamızdır: Ağız sağlığı reyonlarında gezerken birçok üründen bahsedildiğini duyduk. Koku, çekilmiş diş etleri, sararmış dişler ve farklı fırçaların çeşitli vaatleri… Bütün markalar bu sorunlarla savaştıklarını söylüyorlardı. Fakat hiç kimse diş fırçasını korumaktan veya fırçalara çevresel bulaşı ile yerleşen kirliliklerden bahsetmiyordu.

Diş fırçası denildiğinde akla gelen ilk şey diş macunudur. Fakat diş fırçası ve diş macunu kadar diş fırçasının bakımı da önemlidir. Fırça nemli kaldığında üzerinde bakteri ve mantarların üremesi özellikle kolaylaşır. Bu fırçaların kullanılması durumda sağlık riskleri ortaya çıkabilir. Steriball’un doğal içeriğinde bulunan saf uçucu yağları (çay ağacı, kekik, nane yaprağı yağı) kolayca buharlaşarak bulunduğu ortamın daha temiz  hale gelmesine katkıda bulunuyor. Bunu da etkin buhar teknolojisiyle gerçekleştiriyor ki biz buna bitkisel koruma diyoruz.

logo-sunrino
steriball-logo