Widget Image

Address:
Esenşehir Mah. Nato Yolu Cad.
Tokaç İş Merkezi No:249 Kat:3 Daire :3
Ümraniye İSTANBUL – TURKEY

Email:

info@sunrino.com

info@steriball.com
Phone: +90 216 527 02 30
Fax:+90 216 527 59 35

Diş fırçanız nemli ve ıslak kalmamalı

Fırçalar nemli kaldığında bakteri ve mantarların üremesi kolaylaşıyor. Bu fırçaların kullanılması durumda sağlık riskleri ortaya çıkıyor. Bu nedenle fırçalar iyi bir şekilde durulanmalı, kuruması için dik bir şekilde muhafaza edilmelidir. Ailede herkesin diş fırçası aynı yerde ise birbiri ile teması engellenmelidir.

steriball-mavi-kap-tahta-firca
steriball-sari-kap-tahta-firca

Steriball fırçalarınızın bir birine olan temasını engelleyerek bulunduğu ortamdaki bakterilerden ve mikroplardan korur.

Klinik araştırmalar gösteriyor ki diş fırçanız kir ve mikropların yuvası haline gelebilir. Çünkü bulunduğu ortamda bir çok bakteri yaşamaktadır.

Steriball’un özel formülü ile diş fırçanızın her zaman ve her koşulda hijyenik kalmasını ve bakterilerden korunmasını güvence altında alırsınız. Üstelik steriball kimyasal içermez

 

Diş temizliğinin vazgeçilmez parçası olan diş fırçası dikkatli bir şekilde kullanılmadığı takdirde ne yazık ki sağladığı yarar kadar  zarar da verebilmektedir. Bu nedenle diş fırçasının temizliğine özen gösterilmelidir.

Diş fırçasının günlük temizliğinde dikkat edilmesi gereken en önemli nokta, kullanım sonrası diş fırçasının su ile yıkanmasıdır. Yıkama işleminde diş fırçasında diş macunu artığı kalmamasına dikkat edilmelidir. Ayrıca diş fırçası sadece su ile yıkanmalı, bu işlemde sabun ya da deterjan gibi temizlik ürünleri kullanılmamalıdır.

Steriball’un özel formülü ile diş fırçanızın her zaman ve her koşulda hijyenik kalmasını ve bakterilerden korunmasını güvence altında alırsınız. Üstelik Steriball kimyasal içermez.

Formülündeki çay ağacı, kekik ve nane yağları ile hem hijyen sağlar hem de tazelik ve ferahlık verir. Uçucu yağlar kolayca buharlaşarak bulundukları ortamı hijyenik hale getirir.

Tüm bunlara ek olarak diş fırçası kıllarını korur ve fırçalamayı etkin hale getirir.